Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen hamar?

Miért merül le ilyen hamar?

Figyelt kérdés
xperia L C2105 telefonom van és az lenne a problémám hogy fél nap alatt teljesen lemerül!ez a probléma egyik napról a másikra jelentkezett.3-4 napot simán elment egy feltöltéssel,meg közben lefagy,lassú.nem értek hozzá ezért nem tudom mit tegyek?az akksi megadta magát?a lefagyás meg szovtverhiba lehet?aki ért hozzá kérem válaszoljon!!!!
2014. nov. 4. 19:58
 1/2 Classical válasza:
A Beállításokon belül az Akkumulátor menüpontban meg tudod nézni, hogy mi meríthette le. Lehet, hogy beragadt valami program, és nem hagyta a telefont aludni. Indítottad műr újra, mióta az extrém gyors merülés jelentkezett? Mennyi idős a telefon?
2014. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Igen indítottam újra de ugyanolyan gyorsan lemerül.Tegnap este felraktam a töltőre és reggelig csak 85%-ig töltötte fel és nagyon meleg volt.Próbálkozzak egy gyári visszaállítással?1 éves a telefonom
2014. nov. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!