Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen rossz az Xperis...

Miért ilyen rossz az Xperis SP-m kamerája? (képekkel és összehasonlítással)

Figyelt kérdés

8MP-hez képest borzasztó,zajosak,rondák a képek. A régi 5 MP-sem jobb képeket csinált.Dokumentumot fotózni lehetetlen vele,fele homályos lesz.Szervizbe vinni érdemes?


[link]


[link]


ennyit tud természetes fényben,illetve vakuval (a második már effektes is)

összehasonlítva


[link]

ez a régi xperia minimmel készült,5 mp-lel...nem tudom mit csináljak,nekem nagyon fontos a fényképező egy telefonban..valaki tanácsot tud adni?


2014. nov. 4. 21:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
nekem sony m2 van és az is 8mp-ere van be állítva és olyan szar homályos képet csinál. a régi telefonom alkatel one touch s és jobb képeket csinál és sokal kisebb a kép fel bontása de sokal szebb mint a sonyé.és igazából én se értem miért csinál szar képeket pedig drágább mint az alkatel és még is az olcsobb telefon jobb képet csinál mint a drága.
2014. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig az Apple is elvileg Sony kamerákat használ..most akkor csak a saját telójukba nem tudnak normálisat gyártani?
2014. nov. 4. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem sima S-em van és 12Mp-es, mindig is 9-re volt beállítva. Eleinte el voltam ájulva hogy mennyire tűéles képet csinál, de mostanában homályos, zajos nekem is és össze vissza fókuszál. Úgyhogy engem is érdekelne hogy mi van. Bocs az offért.
2014. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Garanciás még? Az enyém az,megpróbálom bevinni szervizbe és jelzek,hogy tudnak-e kezdeni vele valamit,ha gondolod.
2014. nov. 4. 21:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a "kiváló" automatikus módot, és válts manual-ra. Ha így se lesz jobb, akkor szerviz. Az én sp-m se csinál túl jó képeket, de azért nem is ilyen ocsmányakat.
2014. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindig manuált használok,automatikusban még rosszabb.
2014. nov. 4. 22:35
 7/13 Clairvoyant ***** válasza:
Azért homályos, mert elkopott a lencse, és szarul fókuszál/szűri a fényt. Küldd be nyugodtan, szeretjük, mert ez egy fél perces meló :)
2014. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Clairvoyant ***** válasza:
A sony m2 meg sajnos szoftveresen szar, nem tudunk vele mit kezdeni (nekem is az van...)
2014. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy talán a foncsor kopása lehet probléma,mert az látszik is(mármint,hogy elkezdett kopni). Kedves utolsó! Garanciálisan ezt megcsináljátok? Kb fél éves a teló,van még rá másfél év. Köszönöm a választ előre is!:)
2014. nov. 7. 19:45
 10/13 Clairvoyant ***** válasza:
Természetesen megcsináljuk garanciában, hivatkozz a képek homályosságára és a lencse kopottságára.
2014. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!