Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok sms-t küldeni!?!

Nem tudok sms-t küldeni!?!

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de nem.tudok sms-t küldeni. (Samsung galaxy next"mini") Kb. Alig 1 hónapja van meg kártyàm. Telenoros fogadni tudok de küldeni nem.

A telefonom külföldi ki lett függetlenítve. Ha àtrakom másik.telefonba a sim-et akkor sem engedi. Pròbáltam neten keresztül beállítani de smmi. Mutatja az sms központ szàmot de szürkén jelölve ha frissítem az üzenet beállitásokat akkor ki szìnesedik addig mig küldeni nem próbálok sms-t . Utána beszürkűl. Tud valaki.segiteni??



#hiba #Smsl
2014. nov. 6. 11:00
 1/2 Eltomi válasza:

Első lépés: Telenornál utánajárni, hogy nincs-e letiltva az sms küldés.


Második lépés: Irány a Samsung szerviz, ott meg tudják nézni.

2014. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A telefonnal nem hinném,hogy gond van,mert más készülékben sem tudok sms-t írni. Nem tudodsz véletlen egy telenor segítő tel.számot amiben telefonon keresztűl is tudok segítséget kérni,így nem kellene elmennem egy telenoros üzletbe. Vagy weboldalt.?
2014. nov. 7. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!