Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szervizbe viszem az okostel...

Ha szervizbe viszem az okostelómat, van esély arra, hogy látni fogják a fájljaimat/képeimet/videóimat/zenéimet stb?

Figyelt kérdés
A telefonom meggágyult néhány hónapja és bármennyire töltöm, nem akar bekapcsolni. Van rá garancia még, szóval elviszem a szervízbe, viszont nem szeretném ha látnák a fájlaimat. Beletudnak nézni a cuccaimba? Bele KELL nézniük amikor javítják a készüléket? Köszi előre is.

2014. nov. 6. 12:37
 1/5 anonim válasza:
látni fogják ez tuti! igy jártál!
2014. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségük van. Hogy élnek-e vele utólag kiderül (vagy nem)

Ha van lehetőséged, ments és törölj mindent, mert a javítás során törölhetik (alkatrész csere)

2014. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csabika1971 ***** válasza:

Attól függ mi a baja, és mennyire kell javítás után kipróbálniuk. De nem igazán fogja érdekelni őket, hogy mi van rajta.

Ha meg szoftver hiba, akkor meg lehet, hogy meg sem tudják. Mert előfordulhat le kell törölniük és újra telepíteni (ezért az is előfordulhat, hogy a rajta lévő adatok elvesznek).

De ha meg memória kártyán vannak a dolgaid, és nem saját beépített memórián, akkor vedd ki belőle mielőtt elvinnéd szervizbe.

2014. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clairvoyant ***** válasza:
Két oldala van: szerződés szerint nem nézhetik meg (nem is szükséges a javítások 99,9%-hoz) - de hogy milyen emberhez kerül, és tudod-e utólag bizonyítani hogy megnézték és visszaéltek vele, kérdéses.
2014. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is szervízre szorultam, már előtte az összes jelszót megváltoztattam ami a jegyzetben volt. nem bíztam a szervízben, mint sokkal később kideült, megnézték, sőt..


nincs ebben semmi, így kell élnünk..résen kell lenni, akkor nem érhet (nagy)meglepetés..


ez a modern világ egyik buktatója a számtalan előnye mellett.példul a mostani előtt lévő telefonomat már nem javttattam, hanem asztalfiók, és vettem egy újat. persze a tanulságokat felhasználtam vásárláskor(is)

2014. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!