Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A miért jó ha van építve...

A miért jó ha van építve ujjlenyomat-azonosító érékelő a főgombba?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

kényelmelesbb mint a jelkód.

Mikor megvettem a i5S-t akkor én is gondoltam hogy fene se fogja használni, mert felesleges.

de aztán mégis csak kipróbáltam, elég egyszerű és kényelmes, na meg pontos.

10ből 9szer eltalálja elsőre.

ha nemhasználod persze hogy parasztvakításnak hiszed (mint ahogy én is elsőnek) most meg már elég furcsa lenne anélkül.

2014. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig az egyetlen jol mukodo megoldas , rateszed az ujjad es mar azonositva is vagy. Parositva van a procival a szenzor,egyenlore atombiztos a rendszer(persze lehet,hogy fognak majd valami hobat talalni benne) . Nagyon szivesen hasznalom a telefonom ezen funkciojat. A korabbi hozzaszolassal ellentetben nem 10-bol 9-szer,hanem inkabb 100-bol 99x sikeres az azonositas
2014. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

9mm a samsungban lévő "ujjlenyomat olvasó" nem mondható annak.

nem olyan hatékony és pontos mint az iphone-ba, ismerősömnek is S5 van de nem használja mer annyira rossz hogy mire sikerül, addigra 5X beirja a jelkódot.

2014. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!