Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a memória...

Miért nem ismeri fel a memóriakártyát?

Figyelt kérdés
Először újraindítottam a mobilom, hátha megoldja a problémát... Tévedtem. Aztán ki vettem, majd vissza tettem az SD kártyát, szintén nem történt semmi. Leteszteltem más készülékekkel is, a helyzet ugyan ez volt. Egyik sem ismerte fel. Fogalmam sincs, miért van ez. Nem vagyok egy elektronikai zseni, sőt... Ha van ötletetek, vagy csak elmagyarázná valaki, hogy ez miért van, nagyon hálás lennék
2014. nov. 8. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány GB-os? Lehet, hogy berakás után sokkal többet kéne várnod, hogy érzékelje. Nekem a 64GB-os sdmnél először sokat kellett várnom.
2014. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy 2GB-os SD-ről van szó :-/ Gondolt egyet, és nem működik. Nem értem :/
2014. nov. 9. 08:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden nap próbálgatom, de semmi sem történik
2014. nov. 9. 09:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Hátha van jelentősége: újraindítás után kb fél pillanatig érzékeli a kártya jelenlétét...
2014. nov. 9. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!