Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Helló! 15 éves, lovas lány vagyok. Jelenleg egy 4 éves Samsung Galaxy Mini-m van, és hát már eléggé a végét járja. Szeretnék új telefont venni olyan 45-50 ezer Ft között. tudnátok ajánlani valami olyat, ami kibírja legalább 4 évig, nem szar, és nektek is bejött?

2014. nov. 8. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 evre egyszerubb lenne ajanlani ebben az arkategoriaban, 4 evre meg a csucskategriaban sem lehet nyugodt szivvel telot ajanlani.
2014. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1 évre egy használt iphone 4s lenne a nekedvaló telefon
2014. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de én legalább 4 évig akarom hogy jó legyen!
2014. nov. 8. 22:51
 4/13 kérdező.. ***** válasza:
4 évig jó ha működik nemhogy még jó is legyen.
2014. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor pedig valami 5-10 ezer koruli Nokia vagy Samsung. Itt az okostelo nyujtotta elonyok ugye esnek, de valoszinubb hogy 4 evig tudod hasznalni problemak nelkul.
2014. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

4 évvel ezelőtt jelent meg az iPhone 4, akkor csúcskategóriás volt, de ma már közel használhatatlan (eldöcög még, de elég lassú).

Ja és mennyi volt az ára? Alsó hangon 200 ezer.

Te meg 50-ért akarsz egyet, ami még ennél is jobban fogja bírni. Ilyen nincs.


Bár az is igaz, hogy azóta elég sokat fejlődött a mobilipar, egy mai csúcskategóriás telefon lehet már jobban bírná, de egy 50 ezres telefonnak még mindig sok a 4 év.

Egy Moto G azt mondom még 2 év múlva is jól fogja bírni, és ez belefér a keretbe (ráadásul ez a legjobb Androidos, amit ennyi pénzért megkapsz), de 4 év múlva már nagyon elavult lesz.

2014. nov. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
SAMSUNG GALAXY ACE 4!!!
2014. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#6 szeretnéd te hogy más telefon 4 évesen úgy "döcögjön" mint a 4s :DDD


ha legalább láttál volna már iphone-t közelről...

2014. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

#8


iPhone 3G-től kezdve az összes telefont láttam már olyan közelről, hogy el sem tudod képzelni, biztos vagyok benne, hogy jobban értek telefonokhoz, mint a GYIK-en lévő emberek 99,99%-a.


Ezen kívül még amibe elég jó vagyok, az az olvasás, pl. azt is el tudtam volna olvasni, hogy az iPhone 4-et írtam, nem a 4S-t.

4S is elég öreg telefon, de azt még elfogadható sebességűnek tartom, ma már senkinek nem ajánlanám, de más 3 éves telefont sem ajánlanék senkinek, szóval ezzel nincs egyedül.

2014. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha olyan jól tudsz olvasni akkor ki írt itt előtted a sima 4ről egy betűt is?


egyébként meg nem értesz te semennyire se a telefonokhoz, akkor nem írnál hülyeséget

2014. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!