Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom az itunes-al...

Hogy tudom az itunes-al szinkronizált fotókat letörölni az iphone 5-ről?

Figyelt kérdés
Véletlen a pc-m összes fotóját rászinkronizáltam a telóra, és most nem tudom őket letörölni. :\ hogy kell csinálni? itunes-ban nem találom, hogy kéne.

2014. nov. 10. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert túl sok helyet elfoglalnak és zavarnak. :\ egyesével meg nem lehet őket törölni.
2014. nov. 10. 14:41
 2/6 Zakathol ***** válasza:
Szinkronizáld le róla itunes-al. Pont mint ahogy feltetted.
2014. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem megy :\ visszafele már nem tudom megcsinálni.
2014. nov. 10. 16:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert a telefonról nem tudom hogy kell ezeket vissza szinkronizálni. Valaki tud segíteni?
2014. nov. 10. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:

pont fordítva, mint ahogy rátetted. ahol beállítod, hogy tegye fel a képeket az iPhone-ra, ott más mappát/képeket adsz meg, vagy teljesen kikapcsolod a képek szinkronizálását, ettől el kell tűnniük a telefonról szinkronizálás után..

ha csak a képek jó részét akarod leszedni, nem az összeset, akkor kiszeded a telefonra szinkronizált mappából a nem kívánt képeket és újra szinkronizálsz.

2014. nov. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is ez a problémám .. 9000 kép van a gépemen , most alig van hely a telefonomon és még mindig nem sikerült letörölni :(
2015. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!