Új wp rendszer?

Figyelt kérdés
Nagyon sok bajom van a wp8.1-el , ami a régi 8-ba nem volt. Ilyen például a decode error a YouTube -on , ami nem csak egyszer fordul elő. Szerintetek az új rendszer (wp 9 ha jól tudom) kijavítja ezeket? Ezen múlna az is , hogy újra ilyen telefont vegyek ( Nokia Lumia 735) és ha jobb mikor jön ki? Előtte is köszönöm.

2014. nov. 10. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem csak egyedi hiba? Lumia 620-on gond nélkül megy a YouTube.
2014. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
WP10 fog jönni, de szerintem nem a rendszer hibája, ha rossz egy app.
2014. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én Internet Explorer-t használok , tehát az alap böngészőt. És nagyon rosszul megy. Folyton lefagy , fekete fehér villogó kijelző és kikapcsol . Nem tudom , hogy a rendszer vagy a telefon a rossz.
2014. nov. 10. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam sincsenek ilyen problémák, úgyhogy nem a rendszer a rossz.
2014. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nálam sincs ilyen gond , szóval ott a telóval van egyedi hiba :S
2014. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Emberek ***** válasza:

Sajnos nem a telefonnal van a hiba, en is talalkoztam a problemaval, igaz nem minden egyes videonal, de pl a ha maradnek c. film trailerjet nem tudom megnezni, mert decode error, viszont a naszajanlatbol reszleteket siman visz.

Lumia 925 WP 8.1 dev update 2

2014. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a telefonnal van-e a probléma , mert 5 ismerősöm közül mind az 5- nek ugyanez a problémája. Lehetséges , hogy mindegyiknek rossz a telefonja?
2014. nov. 11. 14:13
 8/11 anonim ***** válasza:

"WP 8.1 dev update 2"


Ez valami béta verzió, nem? Azért ott nem meglepő ha bugos a rendszer..


Kérdező:

Lehetséges, de nem túl nagy rá az esély. Lehet hogy akkor tényleg van valami gond, bár én nem találkoztam semmivel..

2014. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Emberek ***** válasza:

"Ez valami béta verzió, nem? Azért ott nem meglepő ha bugos a rendszer.."

Igen, ez a fejlesztőknek szánt előzetes, ami nem mindig teljesen bugmentes.

És úgy egyébként Nokia Software Recovery Tool-al visszatett rendszer alatt még nem nagyon találkoztam ilyennel. Azelőtt többször fordult elő

2014. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi ez a Nokia recovery tool, ha megkérdezhetem?
2014. nov. 15. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!