Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg tudja nekem mondani...

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy mégis hogyan működik ez az instant sim a vodánál?

Figyelt kérdés
mert ugye megveszem 500ért, utána beaktiválom. eddig világos, de utána mennyit kell minimum feltölteni hozzá, hogy tényleges sim legyen?? vagy mégis hogy működik? köszönöm

#instant sim kártya
2014. nov. 11. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. ha én mondjuk 3000 alatti összeggel töltöm fel. akkor 30napig él a sim kártya?
2014. nov. 11. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet.
2014. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve pontosítanék, az egyenleg felhasználhatóága lesz 30 nap, azon túl még elérhető leszel, csak hívni nem tudsz majd, de feltölteni igen. De ez nem tudom mennyi idő, hátha valaki megírja.
2014. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tengor ***** válasza:

Dehogy! Ha havonta feltöltöd 3000 Ft alatti összeggel, akkor évekig használhatod a kártyát, de figyelni kell rá, hogy mielőtt lejárna tölts rá!

Az instant SIM egy teljesen hétköznapi feltöltőkártyás SIM kártya. Attól instant, hogy nem jár mellé telefon.

2014. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!