Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a samsung galaxy s4-em...

Ha a samsung galaxy s4-em lecserélem iphone 5s-re akkor mit fogok belölle hiányolni? (iphone tulajdonosok)

Figyelt kérdés

S4-em tönkre ment és a boltba felajánlották hogy adnak helyette más telefont. Hoztak sima 5öt de mivel tul kopott volt mondtam legyen egy 5s hátha jobb állapotu lesz. Mit fogok az 5s-böl hiányolni ha elcserélem? Nagysághoz mennyire fogok hozzászokni? S4 után.

vagy más alkalmazások és játékok? Golndolom a gyorsasággal gondolom baj nincs az iphone-val. A "szar az s5 válassz másikat" válaszokkal kíméljetek. Köszi

lehetőleg olyan irjon akinek volt már 5s-e vagy hasonló helyzetben aki volt már.



2014. nov. 11. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

hiányozni fog a sok akadás, a befagyó alkalmazások, a sok hülye hibaüzenet, a másolgatás az sd kártyára, az elvesző sms-ek, memóriatakarítás fél óránként, hogy aztán semmivel se legyen gyorsabb, stb.

nem lesz könnyű

2014. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd, ha mondjuk állandóan bluetooth-on küldessz fájlokat(mert tudom, hogy majd valaki ezzel fog jönni), akkor az hiányozni fog...más szerintem nem. méret szerintem simán megszokható. nekem például kisebbről nagyobbra váltani lenne nehezebb váltani és megszokni.
2014. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat úgy tünik vannak még normális válaszolók :)

nektek volt már olyan hogy 5 colos telefonról váltani sokkal kissebre?

2014. nov. 11. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én anno Nexus 4-ről váltottam vissza ideiglenesen iPhone 4-re, részben N4 mérete miatt. Ennek ellenére, iPhone kijelzője elsőre picinek tűnt, de 1-2 nap alatt hozzászoktam.

Hogy mi hiányozhat, az csak rajtad múlik, és hogy mire használtad. Így, iOS8-ra kevés olyan dolog maradt, ahol lényeges lemaradásban lenne az Apple-platform (widgetek, külső billentyűzetek, jobb interakció az alkalmazások között ezzel jött el). Persze ha szereted cserélgetni a launchert, elvárásod, hogy minden külső szoftver használata nélkül pakolhass fel PC-ről fájlokat a telefonra, vagy tényleg, Bluetoothon cserélsz ma is fájlt, lehet, hogy csalódni fogsz magában a rendszerben.

Persze ha szeretsz bütykölni, és nem visel meg, ha nem feltétlenül a legmodernebb iOS fut az eszközödön, ott lehet a Jailbreak is, mint lehetőség...

2014. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

S4-ről váltottam sima, 5-re, nem bántam meg.

Egyedül a kijelző mérete az ami hiányzik, de összességében sokkal jobban szeretem.

2014. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat. :)
2014. nov. 12. 12:09
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Samsumg Galaxy Core Douról válottam iPhone 4Sre én sem bántam meg! ;)

2014. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kijelző méretet lesz a legnehezebb megszokni. Nekem most egy 5"-os telóm van. Ehhez képest a régit kézbe venni kb szörnyű, mert nagyon kicsi hozzá képest. Az 3.7"-os volt.

Az igaz, hogy a kisebbet könnyebb volt használni. Viszont nem annyival, mint amennyivel jobban zavarna, hogy kisebb.

Én sem gondoltam volna, hogy ennyivel jobb a nagyobb kijelző. Korábban én is ellene voltam, de megtetszett egy telefon és mindenképp olyat akartam. Először kicsit féltem a nagy mérettől, viszont mára már megszoktam és a kicsi lenne szokatlan és kifejezetten rossz a mérete miatt.

2014. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Most egy másik s4-et kaptam. Most ezt egy ideig használom és majd valamire lecserélem később.

2014. dec. 12. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!