Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » . Kikapcsoltam a telefonommajd...

Jaggerswager kérdése:

. Kikapcsoltam a telefonommajd be és megjelent a Sony Majdaz Xperia felirat aztán a kéernyő felénél megjelent egy vastag fehér csík kb 1 másodperig aztán kikapcsolt és urjakezdte a bekapcsolást és ugyan ez! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bootloop. PC Companion vagy Flashtool-al telepítsd újra.
2014. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a Pc Companion Nem kapcsolódik a telefonhoz a flash playert meg most töltöm le majd értesitelek ha van valami :)
2014. nov. 12. 14:53
 3/12 A kérdező kommentje:
hát letöltöttem 2x is de ez sem segitett a telefonomon :/
2014. nov. 12. 15:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki mondott Flash Player-t? Flashtool. Így egybeírva. Távvezérlés lesz ebből és majd én fogok megcsinálni, úgy nézem.
2014. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy ne sikerül ez se mert a letöltéshez megjelenik egy ,,survey" és ezeket meg nom fogom megcsinálni :/
2014. nov. 13. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Honnan és mit akarsz te letölteni? Linkelek inkább:

Flashtool: [link]

Ehhez még kell egy rom is, de nem tudom a telefonod típusát, így nem tudok hozzá romot linkelni. A PC Companion ennyiből egyszerűbb, letölti a megfelelő romot.

2014. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De a Pc Companion meg nem simeri fel a telefont :/ amugy meg ST25I
2014. nov. 13. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Telefon kikapcsolt állapotában a hangerő le gombot nyomvatartva csatlakoztatod? Mert így kell.

Itt a telefonodhoz való rom, a Flashtool-al tudod feltenni: [link]

Távvezérléssel megcsinálom, ha nem megy.

2014. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ht nekem így se megy! de te hogí tudnád megcsinálni? o.O
2014. nov. 16. 14:49
 10/12 anonim ***** válasza:
TeamViewer programmal tudnám távvezérleni a géped, így még neked kell a telefont a leírtak szerint csatlakoztatni, de a többit megcsinálom én távolról, mintha a géped előtt ülnék.
2014. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!