Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630 vagy Sony...

Nokia Lumia 630 vagy Sony Xperia M2? Miért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam ezeken (is), aztán G2 mini lett a vége :

A Lumia 630 elég gyenge (a 730/735 már OK, de az meg 80e körül van egyelőre), az M2 drága a tudásához képest. Ugyanazt tudja, mint a G2 mini, amit viszont 50e-ért vettem.

2014. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%
XPeria androidos,Lumia windowsos.Ha csak telefonálni meg smst-t küldeni,esetleg emailezni kell,elég a lumia.De ha szereted a változatos alkalmazásokat,és szeretnéd,hogy működjenek is,akkor mindenképp inkább xperia.Nekem most Sony m2 aqua van,az előzőm Lumia volt,már bánom,hogy nem cseréltem le hamarabb.Ha úgy vesszük,az xperia fősuli,a Lumia kisegítő iskola :/ .
2014. nov. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!