Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok írni a Samsung...

Hogyan tudok írni a Samsung Note 4 mobiltelefonon?

Figyelt kérdés
Alig vártam a megjelenését, erre most hogy kijött és láttam a media marktban nem tudok rajta írni, mert hogy nincs billentyűzet?!:o Lehetséges lenne? Van itt olyan, aki megvette?

2014. nov. 11. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem fizikai billentyűzetre gondolsz, virtuális billentyűzet meg természetesen van rajta, mint minden telefonon.
2014. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megvettem, és nekem van virtuális billentyűzetem, vagy te mit szeretnél? :DD
2014. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vicces :D természetesen én is arra gondoltam, de a betűket nekem nem hozta ki, rajzolni kellett volna...meg csak írásjelek jöttek ki, akkor légyszi írjátok le hol van ilyen opció :D
2014. nov. 12. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elojon az a bill akkor a bal aló sarokban a Sym gomb mellett ott lesz rögtön jobbra 1 másik ahol vagy 1 smile vagy 1 mini billentyűzet van vagy más attól függ hogy mit használtál utoljára. Kattintson rá hosszan és ott válaszd ki a billt.
2014. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. nov. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!