Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2 4.4.4 rom telepítése...

Lg g2 4.4.4 rom telepítése lehetséges?

Figyelt kérdés
Nos ki rootolni gyerekjáték volt meg minden , csakhogy én szeretnék rá egy jó kis nyers 4.4.4 es androidot amit nem tűnik egyszerűnek megoldani. Pl sehol nem találok részletes leírást a romolásról pl hogyan kerülhetem el a telefonom totálkárosítását stb. Egyáltalán megoldható ez a romolás , és ha igen mire számítsak , valamint hogyan tudom megoldani tönkretétel nélkül , egy részletes leírás igen csak rám férne. És még annyi , hogy a nexus 5 és a kitkat 4.4.4 össze van optimalizálva , és ugyebár nekem ugyanaz a proci/vga van a telómba , akkor ha nem tévedek nekem is ugyan olyan tökéletesen fog futni az android mint a nexus 5 ön ? A válaszokat előre is köszönöm :D

2014. nov. 12. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasni valót itt találsz:

[link]

A zárójelbe tett nevek ameriaki mobilszolgáltatók számára kiadott verziót jeleni

2014. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ezzel nem sokat segítettél .. Amúgy eljutottam odáig hogyan telepítsem , de sajna nem tudok angolul és találnom kéne egy 4.4.4 et D-802 esre, ami lehetőleg magyar rendszerű.
2014. nov. 12. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az xda a legkomolyabb ilyesmivel foglalkozo oldal, ahol gyakorlatilag minden szukseges informaciot megtalsz. Ha nem boldogulsz az oldal alapjan, akkor szerintem kerj meg olyan valakit, aki ert hozza, minthogy elronts egy igen korrekt kis telot. Amugy ha ez neked olyan fontos, miert nem hasznalsz olyan telot, amelyiknel a gyarto biztositja az updateket?
2014. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert mer g2 t aartam a nexus draga volt nekem . Amugy a lollipoot megkapom nemertem a 4.4.4 et mert nem. Ezert...
2014. nov. 14. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!