Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy szüntessen meg? A hibaüze...

W_Gyuri kérdése:

Hogy szüntessen meg? A hibaüzenet: A (z) Google Play-szolgáltatások alkalmazás (com. Google. Android. Gms folyamat) váratlanul leállt. Próbálja újra. Ezenkívül a Gmail, a Picasa Uploader is ezzel a hibaüzenettel jelenik meg többször is.

Figyelt kérdés

Feltettem a CWM-et és próbáltam frissíteni az Androidot, de nem sikerült így maradt a 2.3.6-os verzió.

A mobil Galaxy Mini 2



2014. nov. 13. 00:52
 1/4 Turmiix válasza:

ez akkor irja ki amikor telepitenel vmit es leljebb tekersz a kepekhez?


es rezzen eggyet kicsit kesobb meg meg 3 at?


nekemis ezt csinalja

szinten mini 2 de nekem a cyanogenmod 4.2.2 elott is csinalta

2014. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha lejebb tekerek a képekhez, akkor lefagy és rezeg is, aztán kilép a google play-ből.


Bár ez már csak a múlt, mert akartam androidot frissíteni és azóta vannak ezek a hibaüzenetek, meg a gmail alkalmazás leállt-at is néha kiírja, amikor kapcsolódok a nethez.


Azóta 1mobile market-et használok, a google play azóta nem akar működni, pedig tettem fel több verziót.

Igen, nekem is többször rezeg.

2014. dec. 9. 21:01
 3/4 Turmiix válasza:

nekem csak a play aruhaz fagy le


de ha felteszek ra masik play verziot akkor jo de par perc mulva felfrissiti az eredetire


nagyon idegesit


am GT S6500D?


lehet tipushiba

2014. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Mini 2-n nálam akkor állt le a Google Play, mikor az appot bemutató képek között váltani akartam oldalra húzással.
2016. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!