Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 6 64GB-os mobiltelef...

Az iPhone 6 64GB-os mobiltelefont hol érdemes megvenni, hogy árban a legjobban jöjjek ki, vagy mikortól lesz itthon olcsóbb az iphone 6 64gb os verziója?

Figyelt kérdés

Nagy vágyam egy olyan telefon, csak sajnos még nincs elég pénzem rá és olcsóbb úton kutakodok, hogyan vehetném meg. Vagy ha kell várok még pár hónapot, mire olcsóbb lesz.

valakinek van elképzelése e téren?



2014. nov. 15. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
legalább 1 évet várhatnál...én nem ajánlom, hogy a legolcsóbbat vedd meg...biztos van zúg gsm boltokban 200 alatt is, de ahhoz te nem fogsz kapni érvényes gyári garanciát, sőt még tán tartozékokat sem...(16 gigás), na most 64 gigásat még így is csak elvétve 200 alatt...jó telefon, de szerintem jobban járnál egy 5S-el pénzügyileg, tudásban meg az sem igazán gyengébb.
2014. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, én ragaszkodom a 6 hoz arra vártam csak kb 50000 ft tal olcsóbbért tehát kb 200 ért megvettem volna most meg keresztbehúzta a számításaimat, és esetleg mikor csökken a hivatalos ára?
2014. nov. 15. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha követjük az eddigi dolgokat, akkor majd ha kijön az utódja, de akkor is valószínű, hogy úgy jár, mint most az 5S, hogy 170-180nál kezdődik a 16 gigás, és onnan felfelé, szóval akkor esetleg már ilyen 200-210ért lesz a hivatalos 64 gigás. ez persze abban az esetben igaz, ha az Apple nem gondolja úgy, hogy kivezetik a 6-ot.
2014. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

az apple nem csökkenti a termékek árát 1 éven belül

nem akciózik, nincs kiárusítás, stb. mert ez egy prémium márka, pont az a lényege hogy ne vegye meg akárki


vegyél olyat amire van pénzed

2014. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nem pár hónapot, pár évet kell várnod, míg olcsóbb lesz.

oroszoknál, kínában aranyáron árulják feketézők, akkora a kereslet.(persze máshol is) fél évig nem mozdul az ára, plánea 64 gigásnak..


olvas külföldi hírdetéseket, iphone fórumokat, aztán meglátod, hogy mennyi az annyi...

2014. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vettem a fáradtságot, és kimondottan a te kedvedért megnéztem a legolcsóbbat, ami korrekt..

nos 249eFt.-a 64GB... ez van.


azt mondta az ürge, nem lesz olcsóbb, mert viszik mint a cukrot, és még nincs itt a mikulás sem...hátmég a karácsony..

2014. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!