Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság divatos a szétrepedt...

Manapság divatos a szétrepedt kijelző?

Figyelt kérdés
Mostanában annyi törött kijelzőjű okostelefont látok, (főleg fiataloknál) hogy már már azt hiszem ez a trendi 😖
2014. nov. 16. 03:01
 1/7 bp1985 ***** válasza:
20%
Nem, csak nagyon sok embernek a törlesztő mellett n marad pénze megcsinálni...
2014. nov. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen az amikor kapja valaki , nem dolgozik valamiért.
2014. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
annyi eszük nincs hogy vegyenek rá egy jó japán fóliát, az sokszor megvédené a töréstől
2014. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Szia! A zsebben tartás átka... Nem divat a külsö tok.
2014. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is zsebben tartom, csak vigyázok rá.
2014. nov. 16. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem figyelnek, szórakoznak a mobiljukkal, felvágnak azzal, hogy dobálják, stb. Aztán később rájönnek, hogy nem olyan olcsó képernyőt cseréltetni.
2014. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
70%
Egyáltalán nem divat és nem is trendi. Igénytelen. Nekem most tört be a telefonom kijelzője, és még a nap folyamán dugdostam, hogy meg ne lássa valaki. 3 napig nem is volt nálam telefon (és még élek :D). Most vettem egy másikat és próbálom az előzőt rendbe rakni. Az is lehet, hogy az embereknek nincsen pénze rá, hogy megcsináltassa vagy másikat vegyen.
2014. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!