Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 és Huawei...

Sony Xperia Z1 és Huawei Ascend P7-ről mi a véleményetek? Megéri őket megvenni? Esetleg volt/ van valakinek ilyen telefonja, és tudna róla mondani pár szót?

Figyelt kérdés
Eddig mind Samsung telefonjam voltam és azt tapasztalom, hogy egy idő után zavarodnak meg. Volt S2,S3, és most S4-esemet akarom lecserélni. A kérdésemben emlitett 2 közt vacilálok. A Sony valamivel nyilván kecsegtetöbb, viszont a Huawei jobban tetszik, de azért mégsem olyan ismert márka, nem tudom mennyire megbizható. Kérlek segitsetek, mert unom már, hogy folyton cserélgetnem kell a telefonokat. Jó lenne ha legalább 2 évig normálisan müködne.

2014. nov. 16. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend P7 nem rossz, de nem mutatott akkorát vele a gyártó mint anno a P6-tal, viszont jó cucc. Az Xperia Z1 sem rossz, sőt, ha nem lenne ennyire dömping a gyártónál (értsd: sorra adják ki a telefonokat, és egyikkel alázzák a másikat nyakra-főre házon belül is), akkor mondanám, hogy z1 a tutti, viszont 2014-ben már a z3 jött, szóval ilyen szinten kicsit fényét vesztett gyémánt a dolog. Megbízható mindkettő, kisvárosi telefonos üzletben dolgoztam múlt hétig (megszűnt az üzlet sajna) eladásunk volt mindkettőből, panasz kb egyformán volt rájuk, egyformán kevés, galaxy s3, s3 mini, s4 viszont szinte minden nap jött.
2014. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csak annyit tudok ehhez,hogy nekem Sony Xperia J-m van és soha többet nem vennék újra Sony-t. Lehet ,hogy csak a J-vel van gond,de nekem fél év sem kellett hogy megutáljam. És a legbosszantóbb az volt,hogy mikor még én vettem drága volt,ezért gondoltam ,hogy veszek egy rendes telefont... Sokszor vittük szervízbe, volt hogy kicserélték az egész készüléket ,és az új sem volt jó.
2014. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Neuhauser László ***** válasza:

Kevesen tudják, de a HUAWEI elég nagy márka

a P7 nem egy hiper-csúcskategóriás készülék, de szerintem ár/érték arányban kiváló választás lehet

Nekem G6-osom van (középkategória nagyon olcsón)

Ez már a harmadik HUAWEI-em, és nagyon meg vagyok az összes készülékükkel elégedve

Mellesleg a HUAWEI-nek rengeteget köszönetünk, ha mobilhálózatokról beszélnénk

2014. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mobilhàlôzatokat illetően sokat köszönhetünk a huawei-nek, az csupán fél igazság, mert semmi hozzájuk licenszelt szabvànyról nem tudok, tehát fejlesztés szinten semmit nem köszönhetünk Neki(k), max annyit köszönhetünk, hogy azonos technológiát olcsóbban àllít elő vagy épít ki. Az màr persze màs kérdés, hogy az olcsó hàlózat eszközei, valamint telefonok és tabletek túlnyomó részét a napi betevőért szerelik össze szorgos munkások, a cég meg elkönyveli a nagy profitot. Tudom, a gyártók javarészénél szintén ez a tendencia.
2014. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagy Kristóf György válasza:
A döntés tulajdon képpen rajtad áll. A Huawei az elmult években nagyon felhozta magát az európai piacon(szerintem). Az igaz, hogy nagyon jó telefonokat csinál és olcsón. ami jobban tetszik benne, hogy az ára kicsit barátságosabb és jobb az előlapi kamerája. A sony melett a 20 mp s hátlapi cam szol és a sok sony s kis apróság. nekem p7 em van és nagyon szeretem. szerintem az is egy nagyon jó választás.
2015. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!