Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a T-Mobil lottó...

Hogyan lehet a T-Mobil lottó emlékeztetőt letiltani Lumia telefonon?

Figyelt kérdés
A telefonomon (Lumia 735) rendszeresen emlékeztető jelenik meg, hogy ne felejtsem el megvenni a lottót (5-ös, 6-os, Skandináv) pedig soha nem lottóztam mobilról, és a T-mobile lottózó SIM alkalmazást is töröltem a telefonról. Ennek ellenére rendszeresen megszólal a TV-ben is hallható dallammal az emlékeztető. Tud valaki segíteni? Köszi előre is.

2014. nov. 16. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben úgy néz ki, hogy rájöttem. Ha esetleg más is szembesülne a problémával:

Ha feltelepítitek a T-M Mobilvásárlás nevű alkalmazását és nem akartok ilyen értesítéseket,a beállításokban ezeket ki lehet kapcsolni. Sajnos ezeket az értesítéseket alapból bekapcsolja az alkalmazás. (én az alkalmazást csak "valamikor jó lesz majd" alapon feltelepítettem és nem foglalkoztam a beállításaival)

2014. nov. 16. 16:51
 2/3 anonim válasza:

bővebben ? :D

a mobilvásárlás progi megvabn, szerencsejáték rész is, de hol kell kikapcsolni?

2015. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ah megtalaltam bocs :D

Am microsoft lumia 640, és ugyan ott kell, ahol a kérdezőnek.

2015. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!