Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Belassulnak a telefonok?

Kiss Tomi kérdése:

Belassulnak a telefonok?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom meg itt is azt látom hogy az androidos telók bizonyos idő útán belassulnak mert így rossz úgy rossz. Nekem ha jól számolok 4eve van egy samsung galaxy mini telefonom és most is ugyan olyan lassú mint 4évvel ezelőtt. :DD Viccet félretéve nem értem ezeket az embereket nekem ugyan úgy működik a telefonom még ennyi idő után is.

2014. nov. 16. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Belassulásra hard reset. Mi a kérdés?
2014. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akik panaszkodnak, azok biztosan tudják, mit kellene tudnia a telójának, vagy csak az igényük nőtt?


néha nem árt néharendszert tisztítani, mert van akinél mindeféle fut a háttében, és csodálkozik..nem frissít, vagy pont a frissítéssel vágta haza...

2014. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy mit csináljak vele. Tudom jól
2014. nov. 17. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban nincs ilyen, ez a hozzá nem értő emberek agyszüleménye.

Viszont van egy thermal throttling nevű jelenség, ami mikro-laggokat okoz játékokban.

Na ez speciel idővel alakul ki, a proci teljesítménye visszaesik szépen lassan.

Szóval ennyi igazság van benne.

2014. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!