Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy probléma, ha nincs meg a...

Nagy probléma, ha nincs meg a doboza és papírja?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3-4 hete vettem egy használt iPhone 4S készüléket. Egy megbízható ismerősömtől származik, ő vette meg nekem egy Németországból hazaköltözött rokonától, aki ezt az iPhone-t ott vette, de a költözködésben elhagyta a papírjait és a dobozát. Adásvételit se írtunk, számomra nagyon megérte ár-érték viszonyban. A telefonba teljesen beletudtam költözni, gyári visszaállítás, teljesen eredeti, iTunes, App Store, iCloud, új Apple ID, már a második iOS frissítést dobom rá. Szeretném pár hónap múlva tovább adni, hogy újabbra válthassak, mivel beleszerettem az Apple-be és nagyon szeretnék egy 5S-t, vagy egy újabb 6-ost. Mennyiben befolyásolja az eladást a fentebb említett tárgyak hiánya? Lehet-e ezeket pótolni? Van-e valami útja annak, hogy egy eredetiség vizsgálatot indítsunk a telefonért, hogy nem-e lopott és erről papírt is kapjak?

2014. nov. 17. 20:07
 1/4 Deákné Vászna válasza:
Mivel külföldről származik a telefon nem tudsz utána nézni, hogy nem lopott-e. De ha az lenne szerintem már letiltották volna.
2014. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapbol minden iPhone-t az USAbol hoznak be, tehat nem hiszem, hogy ez nagy problema lenne, attol meg, hogy Nemetorszagban vasaroltak meg. A sorozatsz szerint csak ra lehet keresni valahol es ha nincs bejelentve, mint lopott, akkor magamra irathatom vagy valami... Nem?
2014. nov. 19. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Valszeg lopott a teló, és jailbreakelve van.

[link]



de ha lopott is, nem biztos, hogy letiltották, sok hülye nyugati polgár arra sem képes.

2014. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint leirtam, leirtam alapbol biztos forrasbol van, de az imei checker is alatamasztotta ezt. Fejtessunk hangsulyt a doboz es papirok hianyara. Potolhatok, szuksegesek?
2014. nov. 19. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!