Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 ről mi a vélemémnyetek?...

LG G2 ről mi a vélemémnyetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
LG G2-t szeretnék ki hozni a vodától előfizura... szerintetek jó telefon? akinek van nem volt vele idáig semmi gondja..?

2014. nov. 18. 00:57
 1/4 anonim válasza:

szia!


Nekem lassan egy éve van meg, nagyon szeretem :) sosem volt komoly gondom vele, talán ami most már kicsit zavar, de ezét most még nem cserélném re, hogy nem bővíthető a memóriája. De sosem akadt, szép képeket csinál áltlában, bár a gyér világítást nem igazán szereti. Meg ami még kicsit gond nekem, de ezt sem olyan, ami miatt lecserélném, hogy csak a melós nadrágom zsebében fér el kényelmesen, a többiből kilóg :D

2014. nov. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a családban négy darab 32Gb-os LG G2 van. ismertebb terméről, mondhatni brandról váltottunk, és nem bántuk meg.


hasít, mint a szél, a kamerája nagyon jó, a fényképezés kimondottan örörm. Vakut csak egyikőnk használ, a többieknek, példul nekem is, még nem volt bekapcsolva. majdnem olyan érzékeny a kamerája mint a sony Zultráé...


én néha ütöm-vágom, de jól bírja az akksi is..

ki van találva, nagyon szerethető.

az árát bőven megérte(ha lehet telefonra ilyent mondani)


a négy készülékből három tokban és táskában van, a toknélküli viszont zsebben...


a mérete tökéletes, talán, ha ajándékba kapnék egyet, akkor Zultrára lecserélném.de csak arra.

2014. nov. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jobban megéri :)

Csúcskategóriás minden tekintetben és bővíthető a memóriája

2014. nov. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm mindenkinek a pozitív válaszokat csak vodafonetől hozok ki szóval de azért köszi az utolsónak.Huawei ascent p7 et akartam ki hozni csak le beszéltek rolla.Csütörtökön megyek a telóért.. :)
2014. nov. 18. 14:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!