Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom? Nem kapcsol be. (Samsung galaxy s2)

Figyelt kérdés

Nem kapcsol be ha nyomom a gombot, ha felrakom tölteni akkor is csak annyit reagál, hogy a nagy töltőt jeleníti meg kikapcsolt állapotban. Azt jelzi hogy maxon van az aku, majd megint elsötétül. Utána megint behozza az akut és megint elsötétül. Ennél tovább nem kapcsol be.

Végleg kuka a telefon?

//

Ha valaki nem értené itt egy kép. Tudm hogy nem s2, de illusztrációnak jó. Tehát ennél az állapotnál nem lép tovább a telefon.

[link]

2014. nov. 18. 22:37
 1/10 Wadmalac ***** válasza:

Próbáld meg pár percre kivenni az akkut és utána újra megpróbálni.

Ha nem segít, ebből hard reset lesz.

Az az összes telepített appodat, beállításodat törölni fogja, telefonkönyvet is. SD tartalma marad.

Hangerő le gombot nyomva tartva power gomb, powert elengedheted, a hangerő gombot tartsad, amíg bejön a "recovery" képernyő. Hangerő gombbal scrollozzál a full wipe/factory reset ponthoz. Okézd le.

Amikor befejezte ("done"), vissza és választ a reboot menüpontot.

Ha mázlid van, be fog indulni a teló, olyan szűzen, ahogy a boltból kihoztad.

Ha a recovery mód sem indul be a fent leírtak szerint, akkor a gond komolyabb, inkább fordulj szervizhez.

2014. nov. 19. 09:00
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de nem tudom megnyitni. ez az aku töltő képet kb 2-3 másodpercig mutatja majd kikapcsol és újra előhozza. lehet valami érintkezési hiba? vagy az aksi rossz?
2014. nov. 19. 21:24
 3/10 anonim válasza:
megoldódott a problémád?:) nekem is hasonló a gond
2015. márc. 29. 14:43
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia, igen.

Az akumulator nem erintkezett rendesen. "Felnyomtam"az erzekelohoz es becsusztattam egy vekony papirlapot ami fent tartotta az aksit.

2015. ápr. 1. 16:08
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok nekem is ehez hasonló gondom van egyszerűen nem kapcsol be a telefonom...

Rádugom töltőre akkor beadja hogy akku feltöltve de a telefonomat nem tudom elindítani még akkor sem amikor lent van a töltőn,....

Ez a papiros módszer nem nyert a hard reset meg elsem indul

2015. szept. 4. 16:55
 6/10 rwsuty válasza:

Sziasztok.

Hasaonló a probléma faterom telojával. Teljesen halott, töltést sem jelzi.

Kb egy éves samsunk core

Előre is köszönöm.

2016. nov. 11. 16:24
 7/10 anonim válasza:
Galaxy ace 3 telefonom is hasonlo problémával küszköd pár napja.... Nem kapcsol be elöször aksira gyanakodtam de nem oldotta meg a helyzetet más aksi sem beleteszem rezeg fekete kép 1 másodpercig es aztan kikapcsol.A másik aksival bekapcsolás ki irja a telefon tipusát aztán kikapcsol.
2016. nov. 11. 16:35
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok nekem is kb ez a problémám de más kép

Nekem a Samsung Galaxy S Advance GT-19070-em be se kapcsol sehogy se ha nyomom akkor semmi fekete hátér de még töltövel se...

2016. nov. 18. 07:39
 9/10 Dani2019 válasza:
Sziasztok nekem is ez a problémám csak nekem még a töltöje se tölti bese kapcsol de van olyan amikor be kapcsol de be kékül a képernyő Sony Ericsson Xperia M4 Aqua -ról lenne szó ha valaki tudja mi lehet a gond akkor létszi segitsetek :D
2017. júl. 13. 12:07
 10/10 laskai jános válasza:
Hello aszt szeretném megkérdezni hogy van egy Samsung Galaxy ace 3 és ászt csinálja hogy nem kapcsol be és csak a töltést mutatja ki és 2 perc után kikapcsol és semmit nem mutatt akkor mit lehet vele csinálni akkor a teló kuka?
2018. jan. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!