Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple online oldala szállít...

Az Apple online oldala szállít külföldre, Magyarországra?

Figyelt kérdés
Telefonról vagyok most és egy ideig nem is lesz gépem,de az apple oldala nem igazán működik telefonon.Igazából ez azért érdekel engem mert míg itthon egy iphone-t megvehetek kb.200ezerért ott megvehetem 300dollárért ami kb.70ezer forint és azért ez nem mindegy szerintem.Tudna ebben nekem valaki segíteni?:)

2014. nov. 20. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2014. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:
52%

Olvasd el a kisbetűs részt is. 300-ért előfizetésest adnak. A legdrágább árat nézd.

Mondjuk amúgy sem szállítanak magyarországra. Csak innen: store.apple.com/hu

2014. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Almának van magyar applestore része:

[link]

Én már rendeltem innen.


2. Amint előttem írták te az USA béli részt nézegetted. Számtalanszor le lett már írva, hogy azok előfitetéses és carrier lockos mobilok + egyéb dolgok is szükségesek hozzá, hogy onnan vásárolj.


Időről időre felkerül ez a kérdés ide.

2014. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Ha valóban annyi lenne, akkor itthon senki nem venné meg... 1 sorral tovább kell menni, nem csak a dollár jelig eljutni...
2014. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!