Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan deríthető ki, hogy egy...

Hogyan deríthető ki, hogy egy iphone eredeti-e?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy iphone 4s-t használtan az interneten (olx, jófogás) és mivel nem volt még apple termékem (csak már az androidtól rosszul vagyok), sem ismerősömnek, hogyan nézzem meg, hogy valódi-e és nem klón?

2014. nov. 21. 04:04
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
kérd el az IMEI számát és ellenőrizd le az apple honlapján
2014. nov. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet talalni neten videokat es kepeket, amelyekben osszehasonlitjak egymas mellett az eredetiket es a koppintasokat, mik az apro, de kiszurhato kulonbsegek. Amugy egy tipp, ha nem akarod hogy majd az iOs-tol is rosszul legyel, akkor bar egy 5s-t vegyel.
2014. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem könnyű külsőleg is észrevenni. én idáig még nem találkoztam tökéletes másolattal. vannak ugye a rosszminőségű java alapúak, azokat azért tudod kiszúrni, mert a kezelőfelületről egyértelműen süt, hogy gagyi, aztán vannak a jobbminőségű androidos alapúak, ott meg külsőleg nem találkoztam még olyannal, ami egy az egyben Apple logóval meg mindennel együtt másolva lett volna.


ha ez nem jön be, akkor a második legegyszerűbb dolog az, hogy az eredetin tudod használni az App Store-t, a klónon meg vagy egyáltalán nincs, vagy ha van, az valami mást nyit meg.

2014. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!