Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ace 2 után S5 mini? Jobb lesz?

Ace 2 után S5 mini? Jobb lesz?

Figyelt kérdés
2 éves lesz az Ace 2-m, ami néhány hónap után már nagyon akadozott, lassú volt, de most már ott tartok, hogy egy FB-ot sem tud hibátlanul nyomni, vagy netet sem. Pedig nincs tele programokkal, max 6 játék van rajta. A FB messengert meg végképp nem bírja. Ha egyszerre megy a net a zenével (ne adj' Isten, még valami), menthetetlenül fagy, a zene meg magától elkussol,de lejátszást mutat a teló. Szerintetek ilyen (szerintem teljesen normál) felhasználás mellett lesz javulás,ha lecserélem egy S5 minire?
2014. nov. 22. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ég és a föld lesz,de ha az acen csinálsz egy gyári visszaállítást akkor jó lesz megint.
2014. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Befrisseltem KIESen 4.1-re, azt hiszem ,azóta rosszabb. Gyárit is csináltunk 2x,de halottnak a csók. Sokszor már földhöz vágnám legszívesebben. Hát már telefonálni sem lehet vele normálisan, komolyan.
2014. nov. 22. 21:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Van, aki szerint ugyanolyan lesz az S5 mini is. Mert a facebook meg a messenger alkalmazás vágja tönkre. De én mint laikus, úgy gondolnám, ez sokkal komolyabb telefon ahhoz, hogy ezektől olyanná váljon, mint az Ace 2-m.
2014. nov. 22. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem telefon függő. Android be tud lassulni ha nincs karbantartva és az s5 mini meg best buy.
2014. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

"az s5 Mini meg best buy"

Hol?


A Sony Xperia Z1 Compact, Honor 6, Xiaomi Mi3 sokszorosan derékba verik azt a túlárazott hulladékot. Már ne is haragudj de 100 ezer feletti áron az s5 mini horrorisztikusan túlárazott. 4 db A7-es mag +mali 400 100 ezer felett hatalmas nagy pofátlanság. Tekintve hogy ez a felszereltség legolcsóbban már 35 ezerért kapható. Belépőszintű hardver csúcskategóriás áron. Ezt még a koreai bácsikák se gondolták komolyan.!

2014. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Részemről utálom a Sony-t, mióta okostelót gyárt. Ronda az androidja, nem tetszik benne semmi. Ezért vagyok inkább Samsung-párti. Többit egyáltalán nem ismerem.
2014. nov. 23. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:

A Xiaomi Mi3-ban Snapdragon 800 van. Ez teljesítményben a háromszorosa(ha nem több) az s5 mini-nek.

Több olyan mobil van 30 ezer forint körül aminek hasonló a hardvere mint az s5 mini-nek(4 a7-es mag meg mali 400).

Tipikus tucatkínai harver.

2014. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!