Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom a számítógépem interneté...

Tudom a számítógépem internetét használni a mobilommal?

Figyelt kérdés
K660i, Bluetooth vagy USB
2008. aug. 15. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem :) A mobil internetét tudod használni a számítógépeddel.

Visszafelé nem igazán működik. (Illetve van rá lehetőség, de nem olyan egyszerű, hogy összedugom és működik. A te otthoni számítógépedet be tudod állítani, hogy ossza tovább a netet, majd a mobilod megfelelő beállítása mellett tudsz csatlakozni az otthoni számítógépedhez.)

2008. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amiben van wifi azzal lehet, ebben nincs.
2008. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tudom hogy valahogy lehet de nem tudom hogy hogyan.

1. Bluetooth-val megoldható ugyanis egy Wi-Fi módosulat.

2. Van egy olyan program amivel lehetséges csak a számítógépedre is kell bluetooth (csak nem tudom a nevét)

3. Sokan keresnek ilyen témákat külföldön is így lehetséges hogy valaki (egy programozó) ezt megcsinálja.


Mert ha olyan programokat tudnak készíteni amivel webcamera ként lehet használnia telefont akkor már csak egy kicsi kell hogy internetett is meglehessen osztani.


De ha valaki ud valamit akkor irjonmár lécci

2010. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!