Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok Segíteni androidos...

Tudnátok Segíteni androidos rendszerben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a gondom hogy Samsung Galaxy Mini Gt s5770-re feltelepítettem a cyanogenmod 10.1-et mikor meg 2.3.3 android volt a telefonomon, mindent a youtubos videok szerint csinaltam, de mikor telepítettem a cyanogen-t mar akkor kiirta a telefonom hogy failed, most viszont nem tudom be se kapcsolni, csak kiirja hogy samsung, es ennyi.

azota 4.2.2-es jelly bean-t is probaltam ugyse volt jo,

odinnal probaltam valamit rajta javitani de nem nagyon ertek hozza, segitsetek legyszives



#mobil #frissítés #telefon #Android #Samsung Galaxy Mini #Odin #Jelly bean. #2.3.3 4.2.2.2 Cyanogenmod Cyanogenmod 10.1 #keszülek #Gt s5770
2014. nov. 23. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

CWM vagy TWRP telepítve van? Mert akkor csak szimplán szedj le pár custom rom-ot, aztán próbáld meg telepíteni őket, valamelyik biztos működni fog.


Ha nincs, akkor elsőnek custom recovery-t kell telepíteni, nézd meg te telefonodra melyik van, mindkettő ugyanolyan jó.

2014. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es azt hogyan tudnam megnezni hogy melyik van rajta?
2014. nov. 23. 10:52
 3/3 Boda Gergő ***** válasza:
Bekapcs+hangerő le gomb együtt addig nyomva míg a teló bekapcsol. a megjelenő képernyő egy szöveges menü ez a recovery. itt keresd meg a nevét.
2014. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!