Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ennyiért egy Sony SP?

Megéri ennyiért egy Sony SP?

Figyelt kérdés

Teljesen új állapotban lévő sony SP-t kapok

30ezer forintért.

Megérné?



2014. nov. 25. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem éri meg
2014. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bővebb indoklás?
2014. nov. 25. 16:10
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem az van. megér annyit
2014. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van sajnos. Nem éri meg, nagyon sok baj van vele.
2014. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
konkrétumokat légyszi
2014. nov. 25. 19:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Szaggatnak a játékok, nem bírja az internetezést, átállítja magától a háttérképet, ha telefonálsz és elveszed a füledről nem világosodik ki a képernyő hiába rázogatod(múltkor meg akartam csörgetni valakit erre vagy 2 percig csörgettem, mert ez a szutyok nem világosodott ki), pattog a hangszóró, a billentyűzetre minimum fél percet várni kell amíg hajlandó bejönni, írás közben csomószor eltűnik, mikor bekapcsolod percek kellenek, hogy feléledjen, Wifit is szarul veszi. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Fél évig ha működött rendesen...
2014. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem ilyen problémáim nincsenek

jó, tényleg lassan kapcsol be, de kb havonta szoktam kikapcsolni


biztos telereaktad mindenféle app-pal ami zabálja a procit


én netezni, fotózni, zenét hallgatni, emailezni, facebook messengerezni (vagy hangout) szoktam vele, egy játékkal játszom a castle clashsel, erre tökéletesen elég a telefon.

2014. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
enyém is szar lassú volt, tipikus android, akkor jössz rá mennyire szar amikor veszel egy jó telefont
2014. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
és ezek a problémák már a megvételtől jöttek, vagy cska pár nappal azután?
2014. nov. 25. 20:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs tele alkalmazásokkal. Nem azonnal jöttek a problémák hanem pár hónap után.
2014. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!