Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hirdetések a telefonomon!...

Hirdetések a telefonomon! Megoldás? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Sajnos a hirdetés mentesítő appok nem használtak, a hirdetések ellen, amik internet (leginkább wifi) használatkor jönnek ki. Tudom, hogy viszonylag noname kínai telefonom van (Yezz andy C4e) talán ez miatt is lehet, de valami megoldásnak csak kell lennie, szóval ha tudtok légyszíves segítsetek. Általában az értesítések közé jönnek elő ilyen app hirdetések, meg van amikor csak úgy a kezdőpanelre is (nem tudom ezekre a szakszavakat, szóval bocsi:D). Átmentem rajt minden Adblock szerű appal, vírusírtóval de semmi. Megvan a mappa amiben a hirdetések fájljai vannak (pl. képek amik hírdetésként előjönnek), kiis töröltem de újra ott lesznek amint megint wifit használok. Szóval valaki segítsen, mert szerintem annak ellenére, hogy olcsó noname telefonom van valami megoldás csak van ezekre a zavaró reklámokra. Köszönöm előre! :) U.I: Lehet, hogy nem a telefon márkája miatt van, csak én erre asszociáltam.

2014. nov. 25. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Valszeg a gyári ROM (gyk oprendszer)

tartalmaz alapból reklám appokat, azért nem tudod kilőni.

LE kell gyalulni egy root után, és custom rom-ot tenni rá.

2014. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!