Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert merul a telefonom? Mi...

Miert merul a telefonom? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
HTC Desire 500 telefonkm van kb 1 eves a toltoje jo mert mas telefont tolt akkumulatort is csereltem benne(gyari 1800mah)de megis merul toltes kozben

2014. nov. 25. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Dezsőprobléma.

Nekem dezső x van, ha nem lövök ki minden futó alkalmazást akkor nem tölt a telefon. Van, hogy csak az újraindítás segít rajta. Előfordul annyira felmelegszik az aksi (pl navigáció használat), hogy kifagy az egész.

2014. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar probaltam azt is de eleg sokszor meg kikapcsolt allapotban se tolt.Felmegy 2-3% aztan csak merul es kikapcsol.Valami otlet?
2014. nov. 25. 19:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyari vissza allitas segithet?
2014. nov. 26. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem roottolt a telefonod akkor próbáld meg.

Ha meg van rootolva, akkor bootloader és whipe battery cache. Ez is bejöhet. Az enyémet odaadtam a gyereknek játszani, megvolt a hardreset. A töltés most is bizonytalan.

Lehet, hogy meghalt dezső :(

2014. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hang gomb le nyomvatartod, hang gomb fel nyomvatartod és bekapcs, töltő legyen bedugva, nekem is ez volt a gond, cseréltem töltöt, előtte én is szarakodtam.
2015. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!