Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 (vélemény) vs...

Sony Xperia M2 (vélemény) vs Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem a m2 jobban tetszik tudtok véleményt mondani róla mert hallotam hogy nem megbízhatók ez igaz? Meg hogy akkor melyik jobb m2 vagy sp? Válaszokat előre is köszönöm!

2014. nov. 25. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
SP-t ne, nagyon sok baj van vele. Szaggatnak a játékok, nem bírja az internetezést, átállítja magától a háttérképet, ha telefonálsz és elveszed a füledről nem világosodik ki a képernyő hiába rázogatod(múltkor meg akartam csörgetni valakit erre vagy 2 percig csörgettem, mert ez a szutyok nem világosodott ki), pattog a hangszóró, a billentyűzetre minimum fél percet várni kell amíg hajlandó bejönni, írás közben csomószor eltűnik, mikor bekapcsolod percek kellenek, hogy feléledjen, Wifit is szarul veszi. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Fél évig ha működött rendesen... Úgyhogy ilyet semmiképpen ne!
2014. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz az Xperia Sp ha gépről a sony update-val teszed rá a 4.3-at, de ha nem teszed rá az sem baj. Szerintem az Sp nem olyan rossz telefon ismerősömnek van már tavaly június óta és neki jól működik. Az m2 viszont edesapámnak van, és ő meg van vele elégedve sok játékot elvisz, gyors, a kamerája nem a legjobb de hát ez ugye az szoftvertől függ.
2014. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik se! Sokkal jobb vétel a Motorola Moto G!!!!

A módosítatlan rendszerrel (stock droid) agyonveri az összes módosított rendszert.

2014. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Motorola Köszi de nem! Akkor érdemes venni M2-őt??
2014. nov. 25. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes venni M2-t.
2014. nov. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!