Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » USB csatlakozási probléma! Mi...

USB csatlakozási probléma! Mi a teendő Samsung Galaxy Trend Plus-szal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bedugom a gépbe a telefont, majd kiírja hogy a hardver telepítése sikertelen stb. A Kies programot már telepítettem, de csatlakozási problémát ír. A gépemen XP op.rendszer van, lehetséges hogy ez a hiba oka? Mit tegyek?

Már rengetegféle usb driver-t letöltöttem, de egyik sem volt jó. Mi a megoldás? Vagy az xp-vel megette a fene?



2014. nov. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A telefonon lehet hogy be van kapcsolva az USB hibakeresés mód ( USB Debugging)


Kapcsold ki.


Nekem Beállítások -> Alkalmazás beáll. -> Fejlesztés menüben van

2014. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Nem az XP a gond. Sőt.

A debuggingos hackelések épphogy XP alatt egyszerűbbek, mint 7 vagy 8 alatt.

Tényleg lehet az ok az USB hibakeresési mód bekapcsolt állapota, vagy az USB módnál váltani kell az MTP és az adattárolási mód közt.

Mindenek előtt a számítógépen a vezérlőpult/rendszer/hardverbeállítások pont alatt be kellene mászni a hardverlistába és a sárga kérdőjeles USB-s illesztős pontokat törölni, hogy újra lehessen rakni.

2014. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem sem engedi, nekem is olyan telefonom van, de nekem telepítésnél azt írja ki, hogy "A hardver nem lett telepítve, mert a varázsló nem találja a szükséges szoftvert." Ezzel most mit kezdjek?
2015. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Innen válassz és telepíts:

[link]


[link]

:D

2015. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszi.
2015. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!