Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Sony Xperia...

Mi a különbség a Sony Xperia Z3 Compact és a Sony Xperia Z3 között, ti melyiket vennétek és miért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a Z3-at, viszont inkább azt sem venném meg, mert nyakunkon a Z4, ami hoz érdemi fejlődést is.
2014. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség a kettő közt, hogy a compact kisebb. Semmi más.
2014. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó csak a z4 még drágább lesz
2014. nov. 27. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a különbség, hogy a Z3 Compact (benne van a nevében) kis méretű, de nem kell azt gondolni, hogy rossz. Sőt ugyanazt tudja, mint a nagytestvér. Én a Compactot venném, mert nekem nagy a Z3.
2014. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert a Z3 nem nemrég jelent meg? Az nem drága? :)

Az nem drága a Z2-höz képest, sőt ugyanaz van benne, mint a z2-ben..

A Z4 is kezdéskor 220 lesz kb, de 1 hónap után lemegy 200ra úgy is.

2014. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de drága,csak szerintem nekem a z3 vagy a compact is megfelelne.nem hiszem ,hogy a z4 majd annyival jobb lesz,vagy javítsatok ki ha tévedek . a z3 így is egy csúcs kategóriás mobil
2014. nov. 27. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
A Comapctot. Kisebb a felbontása (1280*720), de bőven tűéles a kép. És nem veszi igénybe olyan nagy mértékben a hardvert. Megbízhatóbb.
2014. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nagy Z3 ban nagyobb az akku így készenlétben többetbbír. Valamint fullHD a képernyője, míg a Z3Cnek nem.
2014. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja, hogy nagy neki a mai átlag okostelefon méret. Ha megnézet a Note szériát, akkor láthatod, hogy az már nem is olyan nagy a mai telefonokhoz képest. Kicsit szánalmas ez az érv, mert nem is próbáltad soha. Az ember meg simán hozzászokik, csak nem akar fejlődni.
2014. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!