Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az indavideó?

Miért csinálja ezt az indavideó?

Figyelt kérdés

Eddig mindig, ha rákoppintottam a videóra(sorozat,film, a lényeg, hogy nem a feltöltő készítette), akkor letöltötte.Mx playerrel le is tudtam játszani a videókat.

Egyik nap felmentem az indavideóra, rákerestem egy sorozatra, de amikor kiválasztottam a videó akkor azt írta ki, hogy a videó szerzői/tartalmi okokból le lett tiltva.Ezzel nem is lenne baj, de az asztali gépen rendesen lejátsza.


Tehát miért írja ki MOBILON ezt, ha a gépen rendesen lejátsza?



2014. nov. 27. 11:50
1 2
 1/12 Wadmalac ***** válasza:

Nézd meg újra, szerintem azóta pc-n is le van tiltva. Gondolom az IT-s a cégnél a mobilverziós oldalra már rátolta a tiltást, a pc verziós oldalra meg még nem.

Aztán lehet más ok is, ez tipp volt.

2014. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Wadmalac ***** válasza:
Próbálj talán másik böngészőt (dolphin pl.) és ha van az oldalon olyan gomb, ahol váltani tudsz mobilnézet és normál pc-s nézet közt, válaszd az utóbbit.
2014. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem íni, hogy Galaxy Minim van és Opera Minit hadználok, t más böngészővel nem működött az indavideo.


1.válaszolónak: Ezt már hónapok óta csinálja az Opera Mini(kb.9 hónapja), de az asztali verzión még mindig nincs letiltva.Amügy más böngészőnèl nincs letiltva a videó, csak mivel a telómhoz nincs flash player,ezért ott nem tudom megnézni.

2014. nov. 27. 13:03
 4/12 A kérdező kommentje:
*hasznàlok
2014. nov. 27. 13:05
 5/12 Wadmalac ***** válasza:

A Dolphin tudja integrálni az utolsó, 11-es verziós flash playert. Minden, armv6-nál újabb procin fut.


Töltsd le ezt:

download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.115.81/install_flash_player_ics.apk

Telepítsd.

Tedd fel a Dolphin böngészőt:

[link]

A beállításainál engedélyezd a flash videókat és menni fog.

:)

2014. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wadmalac ***** válasza:

A flash linkje működőképesen:

[link]

2014. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm wadmalac, de azt írja ki, hogy "a csomag elemzése során hiba történt".De azért köszi a linket.
2014. nov. 27. 13:23
 8/12 Wadmalac ***** válasza:

Akkor a letöltéseddel volt baj. Operával, telóval töltötted le?

Próbáld meg pc-ről, vagy a dolphinnal letölteni, a fájl biztos, hogy jó, ez a macromedia eredeti letöltő oldala.

2014. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:
Én is ezt használom az Xperia Z-n, ugyaninnen szedtem le.
2014. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Operával is, Dolphinnal is és Maxthonnal is letöltöttem,de ugyanaz.Megpróbálom pc-ről is.
2014. nov. 27. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!