Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodanal tablet elofizu melle...

ReniAdam kérdése:

Vodanal tablet elofizu melle mikor vasarolhatok leghamarabb mobiltelefonos elofizetest (NEM reszletre)?

Figyelt kérdés

#Vodafone #előfizetés tablet mobiltelefon
2014. nov. 27. 11:56
 1/8 A kérdező kommentje:
A tabot reszletre vettem + internet 5000ert. A telefont havi 4000rel fizetnem de kpra szeretnem kifizetni a keszuleket.
2014. nov. 27. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Új előfizetést bármikor. Ha havi 4000- et szánsz az előfizetésre, akkor figyelj rá, nehogy túllépd a keretedet annyira, hogy ne tudd befizetni, mert a megadott határidőn kívül tiltják mindkét előfizetést, ha egy ügyfélszámra teszik!
2014. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es mennyi az eselye hogy meg is kapom a telefont? A tabnal sikeres volt a hitrlbiralatom.
2014. nov. 27. 22:03
 4/8 A kérdező kommentje:
*hitelbiralatom
2014. nov. 27. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Hitelbírálat csak akkor kell hogy ha hitelre /részletre/ veszed a telefont. Előfizetői szerződést azonnal kötnek ha nincs befizetetlen számlád/ nincs számlatartozásod.

De ha mész akkor előbb mindenképp kérdezd meg, hogy amilyen telefont szeretnél, van e az üzletben.

2014. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Webshopon keresztul rendeltem. Ma felhivtak kerdeztek par dolgot. Fel perc mulva jott az sms hogy sikeres hitelbiralat (azt mondtak hogy a hitelbiralat az elofizetes miatt szukseges nem a telefon miatt) mostmar csak arra kell varnom hogy mikor csomagoljak es szallitjak ki nekem. Ugy hallottam szombaton is foglalkoznak a rendelesekkel akkor lehet hogy mar hetfon itt lesz a keszulek? Mert 3-5 munkanapot irtak. A tabomnal ugyan igy volt. Az szombat este lett rendelve hetfon meg volt a biralat hetfo estetol csomagoltak kedd este atvette a futar szerdan kihozta.
2014. nov. 28. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Jövő hét elején biztos ott lesz!
2014. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hetfon er hozzam megkaptam az ertesitest :) koszonom a segitseget.
2014. nov. 29. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!