Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530-ba lehet...

Nokia Lumia 530-ba lehet hagyományos SIM kártyát használni?

Figyelt kérdés
rendeltem egyet, viszont csak most olvasom róla, hogy mini simmel lehet csak használni. én mindjárt megőrülök, ugye nem vettem feleslegesen?

2014. nov. 27. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
ha beviszed pl a tescónál a használt mobilteló árushoz,az lecsapja neked méretre,
2014. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugye viccelsz? :D
2014. nov. 27. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Otthon is levághatod, GSM-ben is megcsinálják és a szolgáltató is cseréli.
2014. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
nem viccelek,levágnak mind a 4 széléből és kész,
2014. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy te írtad rosszul vagy én vagyok a h.lye de a mini SIM az a "hagyományos" SIM az ettől eggyel kisebb a micro és a legkisebb a nano.Mini SIMből ollóval bármelyik előállítható.De Gsm boltba is levágják sim vágóval.Csak most az a kérdés hogy neked melyike van szükséged.Ugye mini simed már van ha ez kell bele akkor nem kell vágni semmit.
2014. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, mini sim = normál sim. Nem kell aggódnod, működni fog.
2014. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!