Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Lenovo vagy a...

Szerintetek a Lenovo vagy a Samsung a jobb márka?

Figyelt kérdés
Szerintem a Lenovo

2014. nov. 27. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
És miért az a jobb?
2014. nov. 27. 18:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szemely szerint egyik se szimpatikus:) Lg (g2), Sony (z1 compact), iPhone (5) jobban tetszik. Legalabb nem fagynak le minden 5 percben vagy tizszer.
2014. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Samsung természetesen jobb.
2014. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bar a Lenovo is ugyes telokat csinal, azert meg hatrebb vannak a Samsungnal.
2014. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Samsungot a TouchWiz-el együtt ki nem állhatom, de custom ROM telepítése után egy jó szoftvert kapnék, és már csak a telefon külsejét utálnám, inkább ez mellett választanék, mint a Lenovo és a MediaTek kombót.


Bár Lenovo-ból is van a Vibe Z2 Pro amibe Snapdragon van, azt már jobban elfogadnám, mint egy Samsungot, bár a 6"-es kijelzővel nehezen barátkoznék meg.


Röviden: egyik sem a legjobb, így nehezen tudok a sok negatívum miatt dönteni.

2014. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Lenovo.
2014. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!