Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Van egy motor akkum,4Ah...

Üdv! Van egy motor akkum,4Ah 12v. Erről szeretnék telefont tölteni. Szivargyújtós töltővel nem megy. Ötlet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elvileg kellene menni szivargyujtos töltövel. Valamit csak elköthettél.
2014. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Annak menni kéne!

Plusz-minuszt nem cserélted össze?

Jó a szivargyujtós töltő? Máshol, autóban működik?

Töltve van az az akku?

2014. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ide jártok szórakozni? Vagy ez valami vicc? Működnie kéne? Ezzel mire megyek? És miért kell mindig megkérdezni, hogy nem basztam-e el valamit? Töltött akku, nyilván. És nyilván pólusokat sem cseréltem fel. Itt csak hülyék vannak, vagy kapok értelmes választ is?
2014. nov. 27. 20:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja neg a töltő is jó.
2014. nov. 27. 20:52
 5/15 anonim ***** válasza:
meg is oldhatod magad is...nem írtad le részletezve, hogy "nem vagyok hülye, mindent jól raktam össze"...
2014. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mit írjak le részletezve? Végülis mindegy. Max. 700Mah kimeneti feszültséges töltő, hozzá 4Ah/12v ólom-savas kismotor aksi. A polaritásra figyelve rákötöttem, a műanyag burlolatot le se szedtem. Beledugtam a telefonba a másik végét és nem tölt. Másik 2 töltővel sem. A telefon oké, usb-ről, hálózatról. Az akku is jó, amúgy kb. egy hete vettem. Egyéb?
2014. nov. 27. 21:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Kihagytam, persze szivargyújtós töltőt tettem rá.
2014. nov. 27. 21:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan hogyan kötöttél rá egy motor akkura egy szivargyújtós töltőt? Rádrótoztál az akku kapcsaira egy szivargyújtó lengőaljzatot, vagy hogy?

Mert amit leírtál, annak műlödnie kell. Akkor nem működik, ha valamit te rontottál el, ezen lehet hepciáskodni, mint fentebb tetted, de attól még tény marad. Azért kérdeztek vissza páran, mert segíteni akartak. Remélhetőleg nem vetted el a kedvüket a barátságos stílusoddal...

2014. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aljzat nélkül kötöttem rá. Csak úgy dróttal. És igen, mindenki szerint működnie kellene. De minden jó, már 100x átnéztem...
2014. nov. 27. 22:22
 10/15 anonim ***** válasza:

ja, csak rá a drótot a szivargyújtó dugóra.

Akkor lehet hogy ez egy olyan vicces dugó, hogy a két test érintkező közül csak az egyik van bekötve, a másik csak rugózik, és ezzel a mechanikus rögzítést biztosítja az aljzatban.

Az is lehet, hogy van beépített biztosíték a szivargyújtó-dugóban, és kiégett.

Más tippem most nincs.

2014. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!