Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy sony Xperia z3?

Iphone 5s vagy sony Xperia z3?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik éri meg jobban számomra fontos, hogy gyors legyen és minél később legyen elavult a telefon, 2 év múlva is működjön rendesen.

2014. nov. 28. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:
A képernyő mérete nem fontos most.
2014. nov. 28. 16:51
 2/5 anonim ***** válasza:
2 év múlva még valószínűleg az 5S is működne, de a kettő közül az Xperia Z3 egyértelműen jobb.
2014. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Iphone. Nekem volt Sonym, nemrég váltottam Iphone-ra és sokkal jobban szeretem!
2014. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,mindenben jobb az iPhone(kivéve abban,hogy nem verheted a nyálad arra hogy nem 4 magos,nincs benne 500gb ram,és a kijelző felbontása nem ultrafelbontású,és a ppi értéke sem a legmagasabb-amúgy semmi különbséget nem fogsz észrevenni).

iPhone jobb kamerában,külsőben,támogatásban,gyorsaságban...igaz nem vízálló!

2014. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"iPhone jobb kamerában"


iPhone 6-ba van a jelenlegi legjobb kamera mobilok közül, ez tagadhatatlan, 5S is nagyon szép képeket csinál, de nincs hatalmas különbség ez és a Z3 között.


"külsőben"


Szubjektív dolgokkal ne dobálózz.


"támogatásban"


Nincs túl nagy különbség.


"gyorsaságban"


Lol.

2014. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!