Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tehendo? 2013.11.20...

Mi a tehendo? 2013.11.20 vettem egy telefont kijott 24 ezerforintos szamla azt mondtak ne fizessuk be erre letiltjak a kartyat es mar szamla nem jon. 2014.11.20 meghalt az erintopanel, akkor most mit tegyunk? Masik telot felehet venni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az integrációba, mint egy feneketlen kútba szórjuk a pénzt. Totál felesleges. :( Lehet új telefont venni, legalább a gazdaság élénküljön a fogyasztástól...
2014. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de anyu vette fel igy o nem vehet fel masikat? mert o aranykartyas de ezek kib*sztak velunk..-.-
2014. nov. 28. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Kissé zavaros..

A számlát a szolgáltató küldte, gondolom. Az egy hivatalos számla, nyílván fizetni kell, hacsak nem hibás, valamiért rosszul került kiállításra, akkor reklamálni kell.

Ki mondta, hogy ne fizessétek be? Meg a mondás (szó elszáll) nem számít, csak az írás!

De mégegyszer: ki mondta?

2014. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

feletek hiva es a telefonba mondtak!

hiszen csak anyut hivtam 1 honapban 1000ft nal tobbet nem beszeltem akkor is max 9 lehetne..nem 24 ezer..az mar kicsit sok! es mar szamlat se kuldenek..szoval ratyi ez az egesz eddig 10+ evet volt ott anyu es azaz 1 kartyaja van :/

2014. nov. 28. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez továbbra is zavaros.

Ilyesmit nem telefonon kell intézni.

Mondjuk elfogadom, hogy ne fizesd be, mint mondták.

Az mondjuk igaz, hogy magas a számlaösszeg, de talán a helyes összegű számlát azért fizetni kellett volna, vagy díjmentesen gondoltad a telefonálást?

Ami megint nem stimmel: tiltás előtt azért küldenek egy felszólítást.

Első nem fizetésre sose tiltanak...

2014. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tartozol, behajtják rajtad, az tuti. Erre számíthatsz. Mit gondolsz, hányszor lehet eljátszani, hogy szegény vagyok buta vagyok stb. Meg aszonták. De telefont azt vettetek. Fizetni meg nem akartok. Rendben van ez így?
2014. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem nem akarunk betoltotte a telefon az 1 evet mikor lejart a gari es az erintokepernyoje meg halt 30 ezer a csinaltatasa:) meg kezdjuk ott h mi honnan szopjuk ki h mennyit fizessunk? mi befizetunk a 8 at. amit kellet,es ezutan semmi csekksem jott:)
2014. nov. 28. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!