Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

Telefont akarok vásárolni és ki is nêztem kettőt de nemtudom eldönteni hogy melyik a jobb. Az Alcatel Idol minit és a Samsung galaxy s3 minit néztem! A két telefon közül melyik a jobb? (Gondolok itt a kamerára,gyorsaságra,minőségre, stb..) Amire használnám:néha 1-2 fotó készítés,facebook,zenehallgatás,esetleg pár db játék és kb ennyi!

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2014. nov. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S3 Minije van egyik ismerősömnek. Amikor megvette, suhant a telefon, de mára(fél éve van meg neki) már a kamera is alig akar bejönni neki.


Igazából, konkrét válaszom nincs, hogy melyik a jobb, mivel az Idolt még nyomkodni se volt lehetőségem.

2014. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem! És köszi a segítséget! :) Akkor az szerintem felejtős!
2014. nov. 29. 20:11
 3/8 SylwerStone ***** válasza:
Egy Lumia 630-al jobban járnál
2014. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy egy Alcatel One Touch D5-tel
2014. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm még az Lg L7II-t ajánlotta!

Ez a telefon jó választás lenne?

2014. nov. 29. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm a segítséget! :)

Nézegettem ezeket az L7II-es Lg telókat ês nagyon jó vêlemênyeket találtam! Meg nêztem teszt videót ês tetszett! Szóval szerintem L7II lesz a nyerő!

2014. nov. 29. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt az L7 II -t, mivel én is új telefonvásárlás előtt állok. 48.000 újonnan, szerintem a képességéhez képest eléggé drága. Olcsóbban, Xperia L-t is tudnál venni, ami jobb is, jobban van optimizálva. Ilyen telefonom van nekem is, 1 éve van meg, és semmi probléma nem volt vele. Leginkább neteztem, zenét hallgattam, és játszottam. Ezekre nekem megfelelt a készülék. Mielőtt bárki elkezdene szidni, hogy Sony fan vagyok, nem, igazából semmi bajom az LG-kel, és a Samsungokkal sem. Ha gondolod, nézz utána ennek a telefonnak is. Ha használt is szóba jöhet, 40 alatt találsz Ace 4-et, és Xperia SP-t, akár Xperia E3-at is.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert.

2014. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!