Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy előfizetésem a...

Ha van egy előfizetésem a t-mobilnál akkor vehetek fel egy másikat is?

Figyelt kérdés
Szóval ha júliusban vettem fel egy telefont, és ha most akarok még egyet felvenni akkor nem lehet részletfizetést igénybe venni??
2014. nov. 30. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs korlátozva, az én nevemen is két telefonszám van, amíg fizeted nem korlátozzák szerintem!
2014. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát persze de nem is az volt a kérdés. :D Hanem hogy ha fel akarok venni egy másikat akkor azt egy összegben kell-e kifizetni? Vagy van lehetőség részletfizetésre is!? :D
2014. dec. 1. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, hozhatsz új előfizetéssel. Magánszemélyként 4 számlás előfizetés lehet a neveden, de a szolgáltatónál a legegyszerűbb érdeklődni, mert mindig változik az ÁSZF-ük.
2014. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm!
2014. dec. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!