Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S tulajdonosok! Meg...

Iphone 5S tulajdonosok! Meg vagytok elégedve a telefonotokkal? Kérhetek róla véleményt?

Figyelt kérdés

Mobil vásárlás előtt állok, és az 5S-en gondolkozom. Megérné?

Most galaxy S4-em van, hát azt kell mondjam, nem a legjobb választás volt..


2014. dec. 1. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve nagyon jó rendszere van, csak van néhány lebonyolított dolog amihez majd hozzá kell szoknod. Az S4-nél csak jobb lesz. Most tuti a nagy zöldrobot fanok be fognak támadni, hogy az iFos szar meg le van butítva meg stb. Nem igaz, csak nem tesznek bele felesleges dolgokat. Nyugodtan megveheted, viszont 32 gigásnál kisebbet ne mert nem lesz elég!
2014. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5S-em van és nagyon szeretem. Szerintem nyugodtan cseréld le, áldás lesz. Gyors, szép, nem fagy, és a slowmo illetve a timelapse videó frankó :D
2014. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16GB-osat tervezek venni.

Csak néhány zenének és képnek kell a hely, mást nem tervezek rátenni.

Köszönöm, jöhetnek még válaszok!:)

2014. dec. 3. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 64-es van a rendszer maga az 2 gigát foglal. 2 nap alatt megvolt a 16 giga használt úgy hogy alig raktam rá cuccokat...
2014. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!