Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a nokia lumia...

Szerintetek a nokia lumia 1320-as készülék megéri a 60 ezret?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
semmilyen wp-s telefont nem vennék, a huawei épp most jelentette be hogy kiszáll a wp-ből, mások is ki fognak, a wp-nek vége lesz
2014. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Mikor fogjátok már fel végre, h a nokia egy hulladék?

Elhiszem, h 15 évvel ezelőtt jó telefonokat csináltak, de azok az idők már eljártak.

Hamarosan eltűnik az összes nokia meg wp meg a többi szar.

Vagy Sony vagy Iphone, HTC, csak ezt ne.

2014. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Meg igen. A ket elottem szolonak pedig : probaljatok egy ki egy wp8 telefont. A huwaei soha nem volt jelenetos, a nokia mar eladta magat . Egy kezben lesz(van) a hw es a sw gyartas, ezzel nagyot uthet a microsoft
2014. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igazából kiestem a székből az első 2 válaszolotól annyira röhögtem :D

a wp igenis jó még mindig , csak nem mindegy melyik , és olvasgattam és több informatikus vagy telo szakértőt is megkérdeztem és megéri azt mondták , ugyhogy ilyet veszek :)

2014. dec. 2. 20:23
 5/11 Emberek ***** válasza:
79%

Azt hittem az emelet leszakad alattam az első két választ olvasván. Egy 925-ös lumiám van, WP-vel, és meg vagyok vele elégedve. Egyeltalán nem szar a rendszer. Igen nem tagadom vannak korlátai, de túlélhető. Ennyi kompromisszum nem fog megártani senkinek sem.

Egyébként kedves Kérdező. A saját 925-ösömet tudnám eladni 60-ért a kis szépséghibájával az alumínium oldalkereten. És igen, ennyiért megéri megvenni

2014. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Az igazság az, h már az elején is leírhattad volna, h nokia párti vagy és mást nem vagy hajlandó elfogadni, csak, h mekkora király a telefon.

Az előttem lévőknek meg ugyan ezt üzenem, azzal kiegészítve, h ti akkor is elégedettek lennétek, ha egy nokia 3310-re filctollal ráírták volna, h "lumija" és persze mindezt 120 ezerért.

Hiába a rizsa, vannak jóval jobb, ár/érték arányban telefonok.

A marketról meg ne is beszéljünk....

2014. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Az első kettő meg nem is látott Nokiát...

Nem is tudom mert valtottam 2 android utan WP-re, Nekem is Lumia 925 van , nagyon megvagyok elégedve vele, semmivel sem lassa az Lg G2-nel, sott.

Ez a modell is jovore lassan 2eves lesz es meg megfogja kapni a Windows 10-et , es ekkor mar nem mondhatják , hogy keves az app ,..stb. egybe ilvasszak a platformokat es egy market is lesz. Androidbol csak 1 markabol vennék telefont az is a Xiaomi Mi3 vagy Mi4,semmi mas.


Kerdezo ha nagy telefont(phabletet) akarsz venni akkor bisztos nem jársz rosszul a Lumia 1320-ál.

2014. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

"megvagyok elégedve vele,

semmivel sem lassa az Lg G2-nel, sott.

Ez a modell is jovore lassan 2eves lesz es

meg megfogja kapni a Windows 10-et "


Meg vagy vele elégedve, majd elismered, h milyen király, h laza két év után kap talán majd végre egy normális marketot:D

Tipikus nokia fan, semmi nem számít, mindent megmagyaráz:D

2014. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1320 szvsz nem teljesen korrekt, de ezt a WinMagazinos tesztemben le is írtam.

Inkább 735, kb. egy árkategória, de combosabb HW és a kamera is kategóriákkal jobb benne.

2014. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
A többi WP fikázónak meg üzenném, hogyha nem tudnak értelmesen válaszolni, akkor inkább menjenek odébb. Emlékezzünk vissza, hogy az androidot is hogy fikázták az elején...
2014. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!