Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia lumia 530-ról lenne...

A nokia lumia 530-ról lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy lumiát, csináltam egy microsokt fiókot amiben 1999 a születési dátum, le akatam tölteni az opera minit és kiírta hogy valami család valamit a honlapon a egyik szülőnek be kell állítani, felmentem az oldalra és be akartam jelentkezni de a jelsó érvénytelen volt, csináltam 2 fiókot a gépen, hogy lehet bejelentkezni azokkal a gépen vagy akkor most mi van?

a válaszokat előre köszönöm



2014. dec. 2. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb mivel még nem láttad be a telefont, hogy átállítod a születési dátumot és csinálsz egy gyári visszaállítást a telefonon.
2014. dec. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell alaphelyzetbe állítani, elég csak a live.com oldalon átírni a születési dátumot, aztán szinrkonizálni a telefonon az új beállításokat (beállítások - email+fiókok - microsoft fiókon hosszan nyomsz, szinkronizálás) és kész.
2014. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szinkronizálta és csak úgy működött ha visszaraktam
2014. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Meg kell változtatni a születési évet aztán kész.
2014. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hogy lehet rámenni a gyári beállítások visszaállítására?
2014. dec. 3. 16:41
 6/8 anonim válasza:
Beállítások/Névjegy/Telefon alaphelyzetbe állítása
2014. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nem kell alaphelyzetbe állítanod.
2014. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már tudom hogy kell megcsinálni csak nincs nálam a mobil.
2014. dec. 4. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!