Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó még az iphone 4s 2014-ben?

Jó még az iphone 4s 2014-ben?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon meguntam az androidot. Lefagy mindig,telefonálás közben is, lassú, néha kikapcsol, néha szaggat rajta a zene. 2 éves a telefon.

Úgy döntöttem, hogy lecserélem a telefonom iphon s4-re. Azért s4-re,mert ez tetszik kinézetre a legjobban,és nekem nem kell sok dologra.

8 GB-os iphon-t vennék. Amire kell nekem:facebook,facebook messenger,instagram,snapchat,viber, meg néha fényképezek

Zenét nem biztos, hogy raknék rá, inkább mp3 készüléken hallgatom a zenét.

Még IOS5-ről sem váltanék IOS6-ra,mert nekem az IOS5 tetszik a legjobban kinézetre.:)

Elég erre a 8GB?:)



2014. dec. 3. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
s4 az samsung . az iohone 4s . amugy eleg a 8gb . enis olyat kapom . csak egy aprosag : a 8gb os iphone 4s-en gyarilag iOS7 fut :)
2014. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elégnek elég lehet a 8 gigás modell, viszont mivel iPhone 5s-sel együtt jelent meg, iOS7 lesz rajta.
2014. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Vissza lehet rakni IOS 5-re?:)

2014. dec. 3. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
12 szaktársamból 3-nak ilyen telefonja van, és nem panaszkodnak rá, hogy elavult lenne
2014. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is osztálytársaimnak ilyene van.:)

Én itt szarakodok az androiddal,ők meg már 2-3 éve iphone-val,és soha semmi bajuk nemvolt vele.

Sajnálom,hogy nem IOS 5 van rajta, mert az szerintem a legjobb kinézetileg, főleg a feloldása.:)

2014. dec. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!