Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az árukereső .hu oldalon nem...

Az árukereső .hu oldalon nem vernek át?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont és az árukeresőn 50k val olcsóbb mint pl T-nél és ha onnan rendelek egy telefont akkor azt kapom amit rendeltem vagy átvernek? És ami ott megbízhatónak van jelölve az tényleg megbízható? Első sorban tapasztalatok érdekelnének
2014. dec. 3. 23:29
 1/8 dirtboy ***** válasza:
2014. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sokat rendeltem az árukeresőről és mindig azt kaptam amit kértem!!!!
2014. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az árukereső oldal csak összegyűjti sok kereskedő ajánlatait, a kereskedők ettől még átverhetnek, ami nagyon olcsó az általában nem véletlenül az


a kis gsm boltok áfát csalnak és kintről hozzák a függő akciós telefonokat amiket aztán függetlenítenek, sok gondod lehet vele, de próbáld meg

2014. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

/ sok gondod lehet vele, de próbáld meg/


a vásárlónak mégis mi gondja lehetne,nem ő az áfa csaló.

2014. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Nincs tartozék, nincs garancia, illetve megbízhatatlan eredet.
2014. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

de fura nekem minden tartozékot adtak hozzá,de ha nem vagy benne biztos mit adnak a készülékhez akkor meg kell kérdezni a boltot


garancia lehet hogy csak bolti de legalább jóval olcsóbb a teló,így esetleg egy későbbi szerviz ára is max egába hozza a költséget

2014. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az árukereső.hu összegyűjti a boltokat, ahol forgalmazzák azt a telefont amit keresel. Ha nem vagy biztos benne, hogy megbízható lenne, meglehet nézni a véleményeket a boltról a bolt logója melletti szövegre kattintva.
2014. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Bolti garancia az lutri... Vagy megcsinálja, vagy nem. A szürkeimport a következő negatìvum.
2014. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!