Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GTA San Andreas mentése...

GTA San Andreas mentése megmarad a Windows Phone-on, ha beteszem a gyári beállításokat?

Figyelt kérdés

Tehát. Elfelejtettem a pénztárca jelszavát, de nagyon szükségem lenne rá. Olvastam, hogy ezt csak a gyári beállítások visszaállítása oldja meg, ezért vissza szeretném állítani. De sajnos a GTA San Andreas játékban elég sokáig eljutottam, és nem szeretném, hogy elvesszen.

A másik dolog, hogy a biztonsági mentés valamiért mindig megáll 8%-nál. De abban sem vagyok biztos, hogy a mentés így is megmaradna-e. Mi baja lehet a biztonsági mentésnek? Amúgy negmaradna a mentés (mert ugye akkor letörli a játékot)? Elég nagy baj nekem, hogy elfelejtettem a jelszót, és akkor még a tetejébe ez a sz.r telefon nem akarja elmenteni a biztonsági mentést. Miért csinálja ezt?

Na jó, tudom, hogy kicsit összevissza ez a kérdésem, de légyszi próbáljátok meg válaszolni rá. Nekem nagyon kellene a pénztárca, de a kódot elfelejtettem.



2014. dec. 4. 16:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Itt a játékbeli és a biztonsági mentésről is beszéltem, csak nem különböztettem,meg, ezért lehet érthetetlen egy kicsit a leírás.
2014. dec. 4. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!